Aşk Taktikleri 2

Aşk Taktikleri 2

 Aşk Taktikleri 2, 2023 yapımı bir Türk komedi-romantik filmidir. Filmin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenirken, senaryosunu Esengül Yılmaz ve Emre Kabakuşak birlikte kaleme almıştır. Filmin başrollerini Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız paylaşmaktadır.


Film, ilk filmde başlayan aşk hikayesini devam ettirmektedir. İlk filmde, Aslı (Demet Özdemir) ve Kerem (Şükrü Özyıldız), birbirlerine karşı hisleri olduğunu fark etmişler ancak farklı sosyal statüleri nedeniyle birlikte olamamışlardı. İkinci filmde, Aslı ve Kerem, birbirlerine karşı hislerini kabullenirler ve birlikte olmaya başlarlar. Ancak, Aslı’nın babası Faruk (Altan Erkekli), Kerem’i Aslı ile birlikte olmasını istemez. Faruk, Kerem’i Aslı’dan uzak tutmak için elinden geleni yapar.

A-C5-9Fk-20Taktikleri-202-300x169 Aşk Taktikleri 2

Film, Aslı ve Kerem’in aşklarını engellemeye çalışan Faruk ile mücadelesini konu almaktadır. Film, aşkın gücünü ve imkansız aşkların bile gerçek olabileceğini gözler önüne sermektedir.

Film, 2023 yılında vizyona girdiğinde çok beğenilmiş ve büyük bir başarı elde etmiştir. Film, 3 milyondan fazla kişi tarafından izlenmiştir. Film, ayrıca 10’dan fazla ödül kazanmıştır.

Filmin konusu, aşkın gücü ve imkansız aşkların bile gerçek olabileceği üzerinedir. Film, bu konuları işlerken izleyiciyi güldürmeyi ve duygulandırmayı da başarmaktadır. Film, aşka dair güzel bir hikaye anlatmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosu da çok başarılıdır. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız, Aslı ve Kerem karakterlerini çok iyi canlandırmışlardır. Altan Erkekli, Faruk karakteriyle filmin en dikkat çeken karakterlerinden biri olmuştur.

Aşk Taktikleri 2, 2023
yılında vizyona giren en iyi Türk filmlerinden biridir. Film, aşka dair güzel bir hikaye anlatmakta ve izleyiciyi güldürmeyi ve duygulandırmayı başarmaktadır.

Yorum gönder