Breaking Bad Günün Dizisi

Breaking Bad Günün Dizisi

 Günün Dizisi: Breaking Bad

Breaking Bad, Vince Gilligan tarafından yaratılan ve AMC kanalında yayınlanan Amerikan suç drama televizyon dizisidir. Dizi, Walter White (Bryan Cranston) adlı bir lise kimya öğretmeninin, teşhis edilen terminal akciğer kanseri teşhisi konduktan sonra ailesine para bırakmak için methamphetamin üretmeye başlamasını ve suç dünyasında yükselmesini anlatır. Walter’ın üvey kardeşi Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile birlikte meth üretmeye başlarlar ve kısa sürede Albuquerque’deki en büyük meth üreticilerinden biri haline gelirler. Ancak Walter ve Jesse’nin hayatı, her zaman daha tehlikeli hale gelir ve sonunda hayatları tehlikeye girer.

Breaking Bad, eleştirmenler tarafından çok beğenilen bir dizidir ve Emmy Ödülleri, Altın Küre Ödülleri ve BAFTA Ödülleri dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Dizi, tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak kabul edilir ve IMDb’de tüm zamanların en yüksek puan alan dizilerinden biridir.

Breaking%20Bad Breaking Bad Günün Dizisi

Breaking Bad, suç, drama ve komediyi harmanlayan bir dizidir. Dizi, Walter ve Jesse’nin karakter gelişimi, Albuquerque’nin suç dünyasının tasviri ve dizinin karanlık mizah anlayışı ile dikkat çekiyor. Breaking Bad, izleyicilere suçun tehlikelerini ve suç dünyasının karanlık tarafını hatırlatan bir dizidir.

Breaking Bad, tüm zamanların en iyi dizilerinden biridir ve mutlaka izlenmesi gereken bir dizidir. Dizi, suç, drama ve komediyi harmanlayan ve izleyicilere suçun tehlikelerini hatırlatan bir dizidir.

Yorum gönder