Çin’de Doğdum – Born in China

Çin’de Doğdum – Born in China

 

C3-A7in-300x217 Çin'de Doğdum - Born in China

Born in China, 2017 yılında vizyona giren bir Amerikan belgesel filmidir. Film, Çin’in Sichuan eyaletinde bulunan Chengdu Panda Araştırma Merkezi’nde yaşayan üç pandanın hikayesini anlatmaktadır. Filmin yönetmenliğini John Downer üstlenmiştir ve senaryosunu John Downer ve Mark Linfield yazmıştır. Filmin başrollerinde Xiao Liwu, Mei Xiang ve Tian Tian yer almaktadır.

Film, üç pandanın doğumundan itibaren büyümesini ve Çin’in doğal yaşam alanlarına uyum sağlamasını anlatmaktadır. Film, pandaların yaşamını, davranışlarını ve Çin kültürünü yakından incelemektedir. Film, pandaların ne kadar sevimli ve ilginç hayvanlar olduklarını gözler önüne sermektedir.

Born in China, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler almıştır. Film, National Geographic Society tarafından “En İyi Belgesel” ödülüne layık görülmüştür. Film, 2017 yılında Sundance Film Festivali’nde de gösterilmiştir.

Born in China, tüm yaş grupları için uygun bir filmdir. Film, pandaların yaşamını ve Çin kültürünü öğrenmek isteyen herkes için ideal bir filmdir.

Oyuncular

  • Xiao Liwu
  • Mei Xiang
  • Tian Tian

Film Yorumu

Born in China, pandaların yaşamını ve Çin kültürünü yakından inceleyen bir belgesel filmdir. Film, pandaların ne kadar sevimli ve ilginç hayvanlar olduklarını gözler önüne sermektedir. Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler almıştır. Born in China, tüm yaş grupları için uygun bir filmdir. Film, pandaların yaşamını ve Çin kültürünü öğrenmek isteyen herkes için ideal bir filmdir.

Film, pandaların doğumundan itibaren büyümesini ve Çin’in doğal yaşam alanlarına uyum sağlamasını anlatmaktadır. Film, pandaların yaşamını, davranışlarını ve Çin kültürünü yakından incelemektedir. Film, pandaların ne kadar sevimli ve ilginç hayvanlar olduklarını gözler önüne sermektedir.

Born in China, bir belgesel film olmasına rağmen, izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmaktadır. Film, pandaların yaşamını ve Çin kültürünü öğrenmek isteyen herkes için ideal bir filmdir.

Yorum gönder