Kötü Adamın 10 Günü

Kötü Adamın 10 Günü

K-C3-B6t-C3-BC-20Adam-C4-B1n-2010-20G-C3-BCn-C3-BC-300x169 Kötü Adamın 10 Günü

 

Kötü Adamın 10 Günü Film Oyuncuları

  • Nejat İşler – Sadık
  • Hazal Filiz Küçükköse – Gülsüm
  • Rıza Kocaoğlu – Rıza
  • Kadir Çermik – Kadir
  • Erdal Yıldız – Erdal
  • Şenay Gürler – Şenay
  • Hazal Subaşı – Hazal
  • İlayda Akdoğan – İlayda

Kötü Adamın 10 Günü Film Yorumu

Kötü Adamın 10 Günü, 2023 yılında gösterime giren bir Türk aksiyon filmidir. Filmin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlenmiştir ve senaryosunu Mehmet Eroğlu yazmıştır. Filmin başrollerinde Nejat İşler, Hazal Filiz Küçükköse, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik, Erdal Yıldız, Şenay Gürler, Hazal Subaşı ve İlayda Akdoğan yer almaktadır.

Film, özel dedektif olarak çalışan eski bir avukat olan Sadık’ın (İşler) hikayesini anlatmaktadır. Sadık, hayatta sahip olduğu her şeyi kaybeden bir adamdır. Yaşama karşı umudu kalmayan Sadık, yaşadıklarından sonra kötü adam olmaya karar verir. Sadık’ın hayatı, karmaşık bir davayı üstlenmesiyle çözülmeye başlar. Köşkte işlenen tuhaf bir cinayetin peşine düşen Sadık, cinayetin gizemini çözmeyi başarabilecek midir?

Kötü Adamın 10 Günü, aksiyon dolu bir filmdir. Filmde, hızlı ve heyecan verici aksiyon sahneleri bulunmaktadır. Filmin aksiyon sahneleri, iyi koreografiye sahip ve görsel olarak etkileyicidir. Filmin hikayesi, sürükleyici ve ilgi çekicidir. Filmin karakterleri, iyi yazılmış ve iyi canlandırılmıştır. Nejat İşler, Sadık rolünde çok iyidir. Hazal Filiz Küçükköse, Gülsüm rolünde çok güzeldir. Rıza Kocaoğlu, Rıza rolünde çok karizmatiktir. Kadir Çermik, Kadir rolünde çok komiktir. Erdal Yıldız, Erdal rolünde çok duygusaldır. Şenay Gürler, Şenay rolünde çok güçlüdür. Hazal Subaşı, Hazal rolünde çok zariftir. İlayda Akdoğan, İlayda rolünde çok genç ve dinamiktir.

Kötü Adamın 10 Günü, iyi bir aksiyon filmidir. Eğlenceli, heyecan verici ve sürükleyici bir filmdir. Film, tüm yaş grupları için uygundur. Kötü Adamın 10 Günü’nü izlemenizi tavsiye ederim.

Yorum gönder