Düğün Dernek Film Replikleri

Düğün Dernek Film

Düğün Dernek Film Replikleri

Düğün Dernek, 2007 yılında vizyona giren, başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız’ın yer aldığı bir komedi filmidir. Film, Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in, kızı Zeynep’i Letonya’da yaşayan Cemal’le evlendirmeye çalışmasını konu alır.

Film, güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve komik sahneleriyle büyük beğeni topladı. Filmin en unutulmaz replikleri arasında şunlar yer alıyor:

Dugun-Dernek-Film-e1694820153786-300x174 Düğün Dernek Film Replikleri

Düğün Dernek Film

1. “Tüpüm değil, benim.” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve inatçılığını yansıtıyor. İsmail, çok inatçı bir karakterdir ve bir şeyi kafasına koyduğunda onu mutlaka gerçekleştirir.

2. “Benimle evlenir misin?” – Cemal

Bu replik, Cemal’in karakterini ve duygusallığını yansıtıyor. Cemal, çok duygusal bir karakterdir ve Zeynep’e olan aşkını her fırsatta dile getirir.

3. “İsmail, sen benim babamsın. Ben sana karşı gelmeyeceğim.” – Zeynep

Bu replik, Zeynep’in karakterini ve babasına olan saygısını yansıtıyor. Zeynep, babasına karşı çok saygılı bir karakterdir ve onun sözünü dinler.

4. “Ben senin baban değilim, ben senin babanın arkadaşıyım.” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve şakacılığını yansıtıyor. İsmail, çok şakacı bir karakterdir ve her fırsatta şaka yapar.

5. “Beni dövebilecek adam yok.” – Tüpçü Fikret

Bu replik, Tüpçü Fikret’in karakterini ve kendine olan güvenini yansıtıyor. Tüpçü Fikret, çok kendine güvenen bir karakterdir ve kendini yenilmez sanar.

6. “Kızımın düğününde eğleneceksiniz, yoksa…” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve sertliğini yansıtıyor. İsmail, çok sert bir karakterdir ve düğününde eğlenmeyenleri cezalandırır.

7. “Beni bu halde görünce ne hissediyorsun?” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve duygusallığını yansıtıyor. İsmail, çok duygusal bir karakterdir ve ailesinin mutluluğunu görmek ister.

8. “Düğünler çok güzeldir, ama en güzeli bizimki olacak.” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve iddialılığını yansıtıyor. İsmail, çok iddialı bir karakterdir ve düğünün en güzeli olacağını iddia eder.

9. “Bugün bizim düğünümüz, bu gece herkes eğlenecek.” – İsmail

Bu replik, İsmail’in karakterini ve kararlılığını yansıtıyor. İsmail, çok kararlı bir karakterdir ve düğününde herkesin eğlenmesini ister.

10. “Aşkın gücü her şeyi aşar.” – Cemal

Bu replik, Cemal’in karakterini ve aşka olan inancını yansıtıyor. Cemal, aşka çok inanan bir karakterdir ve Zeynep’e olan aşkının her şeyi aşacağına inanır.

Düğün Dernek filmi, güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve komik sahneleriyle büyük beğeni topladı. Filmin en unutulmaz replikleri arasında yer alan bu sözler, filmin mesajını ve karakterlerin duygularını yansıtıyor.

Yorum gönder