The Unforgivable

The Unforgivable

The Unforgivable

2021 yılında gösterime giren The Unforgivable, Netflix yapımı bir drama filmidir. Film, 18 yıl hapis yatan Ruth Slater’ın, hapisten çıktıktan sonra yeni bir hayata başlamaya çalışmasını anlatıyor.

Filmin başrollerini Sandra Bullock, Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal, Rob Morgan, Richard Thomas, Linda Emond ve Aisling Franciosi paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini Nora Fingscheidt üstleniyor.

The-Unforgivable-e1694820485878-300x197 The Unforgivable

The Unforgivable

Oyuncular

  • Sandra Bullock (Ruth Slater)
  • Vincent D’Onofrio (John Ingram)
  • Jon Bernthal (Blake)
  • Rob Morgan (John Ingram Sr.)
  • Richard Thomas (Michael Ingram)
  • Linda Emond (Brenda Rogers)
  • Aisling Franciosi (Kathy)

Yorum

The Unforgivable, güçlü oyunculuklara ve etkileyici bir hikayeye sahip bir film. Sandra Bullock, Ruth Slater rolünde harika bir performans sergiliyor. Ruth’un hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı zorluklar ve yeni bir hayata başlama mücadelesini oldukça gerçekçi bir şekilde canlandırıyor.

Vincent D’Onofrio, John Ingram rolünde de oldukça başarılı. John, Ruth’un kız kardeşini öldüren kişinin kardeşi ve Ruth’tan intikam alma konusunda kararlı bir adam. D’Onofrio, John’un karanlık tarafını ve öfkesini oldukça iyi yansıtıyor.

Filmin hikayesi de oldukça etkileyici. Ruth’un hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı zorluklar ve yeni bir hayata başlama mücadelesi, izleyiciyi etkiliyor. Film, adalet, ceza ve ikinci şans gibi önemli konuları da ele alıyor.

Farklı bir bakış açısı

The Unforgivable, hapishaneden çıkan bir kadının hikayesini anlatıyor. Ancak, bu hikayeyi farklı bir bakış açısıyla anlatıyor. Film, Ruth’un suçunu ve cezasının ağırlığını göz ardı etmiyor. Ruth’un yaşadığı zorluklar ve yeni bir hayata başlama mücadelesini ele alırken, onun da bir insan olduğunu ve ikinci bir şansı hak ettiğini gösteriyor.

Film, adalet ve ceza gibi önemli konuları da ele alıyor. Adaletin herkes için eşit olması gerektiğini ve cezaların rehabilitasyon amaçlı olması gerektiğini vurguluyor.

Yorum gönder