Need for Speed – Hız Tutkusu

Need for Speed – Hız Tutkusu

 

Need for Speed – Hız Tutkusu Film Yorumu ve Oyuncuları

Need-20for-20Speed-20-20H-C4-B1z-20Tutkusu-300x169 Need for Speed - Hız Tutkusu


2014 yılında vizyona giren ve Electronic Arts’ın aynı adlı video oyun serisinden uyarlanan Need for Speed, hızlı arabalar ve adrenalin dolu yarışlar üzerine kurulu bir aksiyon filmidir. Film, babasını kaybetmesinin ardından ailesinin borcunu ödemek için sokak yarışlarına katılan Tobey Marshall’ın (Aaron Paul) hikayesini anlatıyor.

Tobey, babasının ölümünün ardından ailesinin borcunu ödemek için sokak yarışlarına katılmaya başlar. Bu yarışlarda başarılı olan Tobey, kısa sürede kendini bir underground yarışçı olarak bulur. Ancak, bir yarışta Dino Brewster (Dominic Cooper) tarafından tuzağa düşürülür ve suçu üstlenir.

Cezaevinden çıktıktan sonra intikam almaya karar veren Tobey, Dino ile bir yarışa girer. Bu yarışta, Tobey’i destekleyen bir grup yarışçıyla birlikte Dino’yu yenmek için mücadele eder.

Need for Speed, hızlı arabalar ve adrenalin dolu yarışlar üzerine kurulu bir film olarak, özellikle bu tür filmleri seven izleyiciler için keyifli bir deneyim sunuyor. Film, sürükleyici bir hikayeye ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip.

Filmin oyuncu kadrosu, Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Kid Cudi, Ramon Rodriguez, Harrison Gilbertson, Dakota Johnson, Michael Keaton, Michael Rose, Han Soto, Chillie Mo, Logan Holladay, Brian L. Keaulana, Carmela Zumbado gibi isimlerden oluşuyor.

Filmin artıları:

  • Hızlı arabalar ve adrenalin dolu yarışlar
  • Sürükleyici bir hikaye
  • Başarılı bir oyuncu kadrosu

Filmin eksileri:

  • Bazı sahneler gerçekçilikten uzak
  • Konusu biraz klişe

Yorum gönder